Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. KTOŚ GO WYWALIŁ DO LASU KOŁO ZGIERZA. SZCZENIAK MELEK DO ADOPCJI

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.

Nadszedł ten czas , że muszę wypuścić chłopaka z pod swoich skrzydeł i pozwolić mu rozwinąć własne .Ciężko będzie mi się z nim rozstać, dlatego ten jego nowy domek musi być wyjątkowy.

Melek przyjechał do mnie 1 czerwca ze swoim rodzeństwem. Miały wtedy 1 dzień, ktoś je wywalił do lasu koło Zgierza.

Gdybym ich nie wzięła prawdopodobnie zostałyby uśpione.Wtedy pierwszy raz mu się udało. Ten drugi raz przyszedł dwa tygodnie później,przestał jeść, przez kilka dni żył na kroplówkach i lekach.Tak bardzo się o niego bałam , był taki malutki i bezbronny. Ale i wtedy się udało. To wtedy zaczęłam do niego mówić mój wróbelku ele- melku , no i został Melkiem. Ktoś napisał , że Melek to po turecku.anioł

A niech tam , i aniołek ma skrzydła i wróbelek też???.

Trzy siostry Melka już w nowych domkach, czas i na niego.
Melek ma 8 tygodni, jest po pierwszym szczepieniu, odrobaczony, zaczipowany. Jest bardzo kontaktowym i wesołym pieskiem. Lubi się bawić z innymi szczeniakami.Jest wychowany w warunkach domowych i przyznam ,że bardzo rozpieszczony.A przy tym jest przytulaśny i delikatny.
Przebywa w domu tymczasowym wTeresinie k/Warszawy
Obowiązuje procedura adopcyjna.

tel 502039945

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

2 thoughts on “Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. KTOŚ GO WYWALIŁ DO LASU KOŁO ZGIERZA. SZCZENIAK MELEK DO ADOPCJI

    • Powinno karacć się takich ludzi co znęcają , wyrzucają lub przywiązują do drzew zwierzaki. Inni wyrzucają a inni szukają do adopcji tak jak ja. Szukam szczeniaka ( suczka , piesek) z dużych psów , dobrze by było rasowego bo mieszańca mamy suczkę 7 letnia , która nie przepada za dziećmi . Jeśli coś wiecie lub macie w posiadaniu psiaczka do adopcji to proszę o kontakt. Barbara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.