Karla – suczka w typie karelczyka czeka na dom

Jestem Karla. Mam około czterech lat.Szukam swojego miejsca na ziemi. Kiedyś musiałam je mieć ,ale nie wiem czemu w pewnym momencie stałam się bezdomna i w dodatku z ósemką maluchów.Szukałam dla nas bezpiecznego miejsca i wybrałam opuszczoną altanę na działkach gdzie maluchy przyszły na świat .Nie wiem co by się z nami stało gdyby nie ludzie, którzy przynosili mi jedzenie i szukali miejsca gdzie mogłabym bezpiecznie całą gromadkę wychować.Zbliżał się listopad, robiło się zimno a ja wycieńczona bezdomnością byłam coraz słabsza, miałam mnóstwo kleszczy.

Pewnego dnia przyjechali po nas i tak trafiłam do domu tymczasowego w Teresinie .Początki nie były łatwe , musiałam zaufać człowiekowi . Teraz już ufam bezgranicznie.Wiem ,że nic złego mnie tu nie spotka ani moich dzieci. Trochę ich ubyło , cztery smyki mają już swoich wspaniałych opiekunów , dwa czekają na wyjazd do Anglii.

Do adopcji pozostały tylko dwa Karliczki Shrek i Gucio.

Ja też jestem już zdrowa , zaszczepiona,zaczipowana i wysterylizowana..
Ciotka mówi ,że jestem bardzo mądrą i piękną sunią.Idealnie chodzę na smyczy,umiem się zachować w obcych miejscach .
Tu gdzie teraz mieszkam mam dużo psich kolegów i koleżanek z którymi świetnie się dogaduję. Powiem w sekrecie , że mam jednego ulubionego , nazywa się Akord i jest wspaniałym wujkiem dla moich synków. Uczy ich jak być prawdziwym psem .On mnie chyba też lubi .?????

Karla jest pod opieką Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Przy adopcji obowiązuje procedura adopcyjna.
tel 502039945

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.