Gorąco zachęcamy do wsparcia swoim 1% Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – KRS: 0000340617

1 procent

KOCHANI
ZACHĘCAMY DO WSPARCIA SWOIM 1% PIONKOWSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI KRS: 0000340617 www.pionki.org.pl

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych.
Jak co roku również teraz gorąco zachęcamy do wsparcia swoim 1% Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – KRS: 0000340617.
Jesteśmy organizacją non-profit nie mającą żadnych innych wpływów oprócz tego czym dzielą się z nami Ludzie, którym los krzywdzonych i bezdomnych Zwierząt nie jest obojętny. Żaden członek naszej organizacji nie pobiera wynagrodzenia a każdą złotówkę wydajemy z rozwagą by pomóc tym najbardziej potrzebującym.
Działamy prężnie a swoim zaangażowaniem i gotowością niesienia pomocy zyskujemy wciąż nowych zwolenników, czego dowodem jest Wasze zaufanie.
Z powierzonych nam pieniążków prowadzimy kociarnię, gdzie miejsce znajdują potrzebujące koty nie tylko z naszego terenu, ale też z sąsiednich gmin.
Wspomagamy Przytulisko miejskie, w całości przejmując sterylizacje i zabiegi chorych psów, pomagamy w sterylizacjach psów i kotów właścicielskich oraz w całości pokrywamy opiekę weterynaryjną zwierząt, które trafiają pod opiekę PTOnZ-u z innych gmin niż nasza. Z powodzeniem przeprowadzamy interwencje uświadamiając ludzi krzywdzących swoje zwierzęta. Zdarza nam się również interwencyjnie odbierać zwierzęta, które do chwili adopcji znajdują się pod naszą całkowitą opieką .
Priorytetem PTOnZ-u jest szukanie nowych, odpowiedzialnych domów dla naszych podopiecznych. W 2018 r przeprowadziliśmy ok. 350 adopcji psów i kotów co jest absolutnie naszą chlubą i dumą.
Chętnie współpracujemy z innymi organizacjami i osobami prywatnymi pomagając im w adopcjach zwierząt.
Jesteśmy jednak absolutnie świadomi, że same chęci nie wystarczą dlatego prosimy wykorzystajcie naszą pasję niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom uwzględniając Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Waszych zeznaniach podatkowych za 2018 rok.
Pomóżcie nam pomagać.
Razem możemy uratować jeszcze więcej potrzebujących zwierząt.

Gorąco zachęcamy do wsparcia swoim 1% Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – KRS: 0000340617.
Kontakt 606-854-980
www.pionki.org.pl

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.