gnila na oczach ludzi warszawa

GNIŁA NA OCZACH LUDZI

Jako ludzie jesteśmy wyprani z uczuć, mamy zlasowane mózgi i kamienie zamiast serc.
Nawet koronawirus nie nauczył nas pokory🤬
Kuczki gm. Gózd. Umowa z naprawdę dobrym schroniskiem w Mąkosach, gdzie właściciele są na każde kiwnięcie psiej łapki ale niestety trudna współpraca z gminą i brak reakcji urzedników zgotowały piekło na ziemi dwóm niespełna rocznym siostrom, które chodząc od domu do domu przez kilka dni szukały dla siebie ratunku. Kiedy poraniona sunia z wyrwaną, gnijącą raną, cierpiąc niewyobrażalny ból, trawiona gorączką opadła z sił mniejsza 6 kg siostra biegała jak oszalała próbując znaleźć choć jedną osobę, która mogłaby ulżyć w cierpieniu umierającej siostrze. Nikt się nie zlitował, ale informacja o Nich dotarła do inspektorów Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Po ocenie sytuacji natychmiast zostały przewiezione do kliniki weterynaryjnej.
Mniejsza Samba po badaniach, odkleszczona i odrobaczona pojechała do Krystiana Pastuszko i tam będzie oczekiwać na Rodzinę, która Ją pokocha, większa została pod opieką lekarzy gdzie przeszła zabieg czyszczenia rany i usuwania martwicy.
Z uwagi na rozległe obrażenia, konieczność robienia specjalistycznych opatrunków 2 ×dziennie oraz podawania antybiotyków i kontrolowania stanu zdrowia Rumba bo tak dostała na imię w klinice będzie przebywać przez dłuższy czas.
Potrzebujemy pomocy w opłaceniu kosztów weterynaryjnych oraz dobrej pełnowartościowej karmy mokrej dla naszej rekonwalescentki.
Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
ul. Niepodległości 2 C
26-670 Pionki

Nr konta: 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
LECZENIE RUMBY

https://zrzutka.pl/gg9dse

Tel: 606 854 980

 

 

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *