Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Ferdynand szuka kochającego domu!

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.

Ferdynand Wspaniały marzył o byciu człowiekiem. W swoich snach stawał na dwóch łapach, przywdziewał melonik i garnitur, a następnie przemierzał miasto i gawędził z ludźmi, przeżywając przeróżne zabawne perypetie.

Jego imiennik, a nasz podopieczny – Ferdynand Mały – marzy o własnym domu. Ten 7-kilogramowy piesek mierzy wysoko – pragnie własnego człowieka, by wraz z nim przeżywać własne przygody! Za cierpliwość, opiekę i przyjaźń na całe psie życie odwdzięczy się bezwarunkową miłością, towarzystwem oraz wiernością.

Ferdynand ma ok. 1,5 roku (do 2 lat). Jest mniejszy niż wydaje się na zdjęciach. To przesympatyczny piesek, trochę w typie Jack Russel Terriera. Będzie wspaniałym towarzyszem, potrzebuje tylko cierpliwego opiekuna, który nauczy go życia w mieszkaniu i w mieście. W chwili obecnej najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem.

Przebywa w Nasielsku pod opieką Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zwierząt Nasielsk. Szukamy dla niego domu stałego lub chociaż tymczasowego. Szczegóły: tel. 570 512 956 (Anna) lub 508 607 080 (Olga) – tel. po godzinie 17 – bardzo prosimy o uszanowanie godzin kontaktu! – lub SMS z imieniem FERDYNAND (oddzwonimy!).

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.