Farla i Diego cudowny dwupak do adopcji

Nasza kochana Farla i jej uroczy przyjaciel Diego czekają na swój ciepły domek i miłość  Do tej pory nie udało nam się znaleźć Rodziny, która mogłaby podarować domek Farli i jej Psyjacielowi. Diego jest psiakiem, który niestety nie ma jednej nóżki, ale swietnie sobie bez niej radzi, jest odważny i troskliwy. Troszczy się o Farlę z największą starannością ❤️ Trochę boją wię świata, nie był dla nich łaskawy, ale mocno wierzymy, że są ciepłe serca, które zastąpią strach radością i ta dwójka wreszcie będzie szczęśliwa, poza bramami schroniska ?

Powoli zbliżają się Święta, to taki magiczny czas, kiedy dzieją się cuda, może w czyimś domu, pod czyimś wigilijnym stole znalazło by się miejsce dla tej dwójki? Nie tracimy nadziei ? Jeśli się nie uda znaleźć wspólnego domu dla tych psiaków , to nawet pojedynczy będzie dla nas dużą pomocą ❤️ Zależy nam, żeby jak najwiecej piesków znalazło domki przed największymi mrozami?

Zapraszamy do kontaktu 601 077 428, psiaki przebywają w schronisku Kocham Psisko pod Radomiem.

Jak zawsze będziemy wdzięczni za udostepnienia piesków, polubienie zdjęcia, komentarze, aby zwiększyć zasięg posta. Może te kochane mordki skradną czyjeś serce i wydarzy się grudniowy cud ❤️dajmy im na to szansę 

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.