ADOPTOWANY! Cwaniak szuka ciepłego domu!

ADOPTOWANY!

Witam serdecznie! Szukam domu dla pieska, który wabi się Cwaniak!
Jest bardzo energicznym i żywym pieskiem, który uwielbia się bawić z innymi psami. Uwielbia się bawić pluszakami i szaprakami. Do ludzi ma bardzo przyjazne nastawienie z racji socjalizacji jaka była w młodszym wieku. Bardzo dużo łapie i szybko się uczy.
Pies nauczony jest higieny i nie brudzi w domu. Wychowany w mieszkaniu także problemów z chodzącymi sąsiadami po klatce nie ma, że piesek będzie szczekał.
Nie kastrowany, po wszystkich szczepieniach, ma alergię na pokarm z wołowiną
Mam 8 miesięcy jestem mieszańcem o pięknym ubarwieniu i słodkich oczach. Szukam nowego i kochającego domu.

Pieskowi szukam domku, bo sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła. Po rozstaniu z dziewczyną, wpakowałem się w niemałe długi i zostałem przyparty do ściany co skutkowało do wyprowadzki do mieszkania rodzinnego gdzie są dwa duże psy 3 dorosłe osoby w tym ja, i nie mam technicznie jak go wziąć ze sobą. Dziewczyna nie chce słyszeć o tym żeby zabrała psa bo w książeczce widnieje moje nazwisko i zero rozmowy.

Nie chce oddawać go do schroniska bo to zrani go i straci zaufanie do ludzi, bardzo go kocham, ale nie jestem w stanie zapewnić mu odpowiednich warunków do życia także szukam mu domku na który  zasługuje.

Numer telefonu pod który można się ze mną kontaktować to 533-750-520

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.