Ogłoszenie nieaktualne
Szczeniak do Adopcji Warszawa

CO BYŚCIE ZROBILI NA MOIM MIEJSCU?

Zacznę od tego, że 2 dni temu dowiedziałam się, że Organizacja która jest dla mnie powietrzem zbankrutowała. Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, które przez ostatnie lata działało z takim rozmachem nie jest w stanie pomóc już żadnemu Zwierzęciu.
Nie załamałam rąk. Znalazłam sposób i teraz będę pomagać, wyciągać i adoptować ,,zrobione” już psy ze schronisk oraz zajmę się egzekwowaniem od gmin obowiązków wobec Zwierząt dopóki nie wpłynie 1% i znów nie wrócę na właściwe tory.
Dzisiaj jednak moje plany legły w gruzach.
Wraz z dr Michalina Krakowiak pojechałyśmy na wieś ( gm. Głowaczów oczywiście🤬) odebrać budy, które nieudolni ludzie dostali od PTOnZ-u 2 lata temu. Gospodarstwo było pod naszą opieką przez ponad 2 lata. W tym czasie wysterylizowaliśmy i wyleczyliśmy 2 sunie i ok. 30 kotów. Kilkanaście z nich plus dwa szczeniaki wyadoptowaliśmy. Przez dwa lata woziliśmy jedzenie, zabezpieczaliśmy Zwierzęta od pcheł i od kleszczy a oni nie potrafili upilnować swoich podopiecznych, które podobno kochali tak bardzo, że nie chcieli nam Ich oddać. Najpierw życie stracił staruszek na łańcuchu.
Za dwa miesiące sąsiad otruł Bukiecika i Aksę.
Dziś dowiedziałam się, że i Kajtusia w ten sam sposób straciła życie. Jeszcze nie ochłonęłam po tej informacji, kiedy wiejska baba z upiornym uśmiechem na ustach oznajmiła nam, że ma od sąsiada dwa następne szczeniaczki, po czym odstawila deskę podpartą łopatą i z przepaścistej, zimnej, niczym niewyścielonej budy wyciagnęła dwa przerażone, trzęsące się maluchy.
Tego już było dla mnie zbyt wiele. Nie było czasu ani atmosfery by myśleć o pieniądzach.
Oszczędzę też wszystkim opisu mojego zachowania. Obaj chłopcy : Kajtuś i Axel trafili pod naszą opiekę, a do adopcji przygotuje Ich dr. Michalina. Potrzebujemy pomocy w opłaceniu czipowania, szczepień i odrobaczeń.
Sami rozumiecie, że to była wyższa konieczność a Oni są zbyt mali żeby zrozumieć że pieniądz rządzi światem.
Kochani w Was cała nadzieja.
Przecież Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami nie wyda do adopcji nie ,,zrobionych” Zwierzaków.
Kajtuś i Axel za tydzień będą do adopcji.
Obecnie przebywają w Garbatce Let.
Jeśli chcecie pomóc w walce o Ich lepsze życie będę ogromnie wdzięczna
Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami
Nr konta: 48 1020 4317 0000 5102 0260 8180
Tytuł: Kajtuś i Axel
Tel. ws. adopcji: 606 854 980

CO BYŚCIE ZROBILI NA MOIM MIEJSCU? Zacznę od tego, że 2 dni temu dowiedziałam się, że Organizacja która jest dla mnie…

Opublikowany przez Wiolettę Maślanek Niedziela, 10 stycznia 2021

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *