Chętnie się daje głaskać i podtyka pysk do kraty, za każdym razem kiedy może dostać trochę ludzkiej uwagi i ciepła BORYS

Borys – starszy pies 8 lat, waży około 35 kg i jest jak miś. Widział w życiu wiele i wiele doświadczył. Bezdomność zna doskonale.

Błąkał się po wsiach prawie 4 lata. Każdy go widywał i każdy go znał. Ci którzy się bali wygrażali kijem , żeby nie podchodził . Stworzyli mit napastliwego, groźnego psa grasującego po wsi. Jak przyjechał do nas okazał się poczciwym, powolnym miśkiem.

Chętnie się daje głaskać i podtyka pysk do kraty, za każdym razem kiedy może dostać trochę ludzkiej uwagi i ciepła. Jest zdrowy. Jak wkurzy go sąsiad potrafi żwawo pobiegać za nim przy ścianie wybiegu.

Nie jest psem dynamicznym, jest raczej oazą spokoju i dostojeństwa. Wiemy, że ludzie wolą młodsze psy. Ale może znajdzie się ktoś kto zechce podarować Borysowi prawdziwy dom do końca jego świata. Borys znajduje się w okolicach Radomia tel : 601 077 428

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.