Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Budyń – mazurski corgi

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.

Budyń

Wiek 5 lata

Waga około 10 kg.

Radysiak Budyń  przeuroczy i towarzyski przegubowiec, sylwetką i wielością przypominający  psa rasy corgi.  Ma dobry kontakt z człowiekiem, jest ufny i radosny.  Uwielbia spacery, pieszczoty i wszelakiego rodzaju psie zabawy 😉 Budyń to super psiak pełen pozytywnej energii. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i jest cały czas wpatrzony w człowieka.  dogaduje się z innymi psami ale może być dominujący w stosunku do innych samców.

Budyń czeka na dom w którym będzie traktowany jak członek rodziny. Czeka na ludzi którzy jakie obowiązki niesie za sobą posiadanie tego krzepkiego i żywiołowego psa. Ze względu na swój temperament Budyń powinien zamieszkać w domu ze nieco starszymi dziećmi.

Zapraszamy do naszego ośrodka i zapoznania się z Budyniem osobiście.

Budyń jest odrobaczony, zaszczepiony będzie wykastrowany przed adopcją. Warunkiem adopcji wyrażenie zgody na wizytę przed/po- adopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt 509264862 50594510

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.