Boja! Niczyja sunia szuka domu

Wyobraźcie sobie nijaką, burą, brudną suczkę, której całym sensem życia jest chowanie się przed wszystkimi psami i przed obcymi ludźmi. Taka sunia, która nie ma najmniejszej szansy na adopcję, ponieważ jest niezauważalna dla potencjalnych nowych opiekunów – zamieszkała w domu tymczasowym w Otwocku.

Boja przez dwa lata swojego schroniskowego życia była na spacerku tylko raz – i nie jest to wcale dziwne, każda próba wyjścia za mury schroniska kończyły się zapieraniem i paraliżującym lękiem.

Boja w domu to już zupełnie inny piesek. Jest urocza, przytulaśna, kontaktowa. Dogaduje się z innymi psimi domownikami, a dla tych ludzkich jest jedną wielką pluszową czterołapną miłością! ? Daje dużo buziaczków. Co prawda nie ma ogona, ale widać po niej szczęście, bo macha całą dupiną! ?

Ma około 3 lata, waży coś koło 14 kg (powinna ze 2 zrzucić, ale myślimy, że przy minimalnym ruchu zrobi to szybko – przecież w schronie jedynie siedziała cichutko za różnymi chowaczami).

Jest wysterylizowana, więc odpada problem brudzących i kłopotliwych cieczek.

W domu, o dziwo, zachowuje czystość. Nie przejawia żadnej agresji. Można jej grzebać w misce, można jej zaglądać we wszystkie dziurki, myć ją, wyczesywać – wszystko znosi z godnością.

Jeżeli ktoś z Was szuka zwykłego pieska z niezwykle dużym serduszkiem to zapraszamy do zapoznania się z Bojeczką! ?

Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Otwocku. Szczegóły adopcji: 785 528 349.

By PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

2 thoughts on “Boja! Niczyja sunia szuka domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.