BARDZO POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. BARDZO POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY

Ogłoszenie przeniesione do ARCHIWUM. Co to oznacza? Oznacza to, że czas wyświetlania i promocji ogłoszenia się zakończył. Nie wiadomo też, czy zwierzak znalazł dom.
 
W miniony poniedziałek we wsi w gminie Jedlnia Let. podczas interwencji odebrałam
 
7 kg Edka z łańcucha, na którym spędził całe swoje 10 letnie życie. Warunki jakie stworzył mu właściciel niszczyły Jego godność oraz deptały psią dumę, a w obliczu nadchodzących mrozów zagrażały życiu.
 
W tamtej chwili nic nie było ważniejsze od zabrania, mokrej, brudnej i skołtunionej drobiny do ciepłego auta. Nie myślałam co dalej i nie dopuszczałam głosu rozsądku.
 
Z braku innej możliwości umieściłam Go na zaprzyjaźnionym podwórku w ocieplonej budzie do chwili znalezienia jakiejś alternatywy. Mija tydzień a ja dalej stoję w miejscu. Nie mam gdzie umieścić Edka, nie mam za co Go wykastrować nie mówiąc już o zrobieniu podstawowych badań i szczepień.
Błagam pomóżcie. Najlepiej jeśli przejęłaby Go jakaś fundacja i przygotowała do adopcji, ale ratuje mnie nawet dom tymczasowy bo umieram na myśl, że w te mrozy mimo, że w ocieplanej to jednak mieszka w budzie?
 
Proszę, udostępniajcie, pomóżcie Edkowi i mnie?
Piesek przebywa w Pionkach.
Tel: 606 854 980
 

BARDZO POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY ?????????????? W miniony poniedziałek we wsi w gminie Jedlnia Let. podczas interwencji…

Opublikowany przez Wiolettę Maślanek Piątek, 15 stycznia 2021

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adoptuj psa