mały piesek do adopcji

10 lat spędził w maleńkim kojcu a waży tylko 5 kg. PIMPUŚ

Pimpuś do wiejskiego kojca trafił jako szczeniaczek mieszczący się na dłoni. 10 długich lat, 3650 samotnych dni spędził pośród kur w maleńkim kojcu przylegającym do stodoły, która służyła mu za budę dlatego, że się urodził.

Mimo, że waży niespełna 5 kg brodził w błocie i własnych odchodach za dnia a w nocy litościwy gospodarz puszczał go na wybieg dla kur by dla odmiany pochodził sobie po kurzych gównach.

Mimo to w imię przysłowia, że starych drzew się nie przesadza chcieliśmy dać szansę dotychczasowym opiekunom pod warunkiem, że zabiorą Go do domu.

Nie było takiej opcji. Do domu wzięliby cziłkę albo joreczka a przecież Pimpuś to podwórkowy kundel i nieważne , że prawie w tym samym rozmiarze.

Rozczulił mnie ten maleńki dziadeczek.

Spojrzałam na tą kupkę nieszczęścia, na ten ból i strach w Jego oczach, na ten 10-letni brud i stada pcheł bezkarnie maszerujące po Jego sierści… Już nie było odwrotu.

Decyzja została podjęta. Chciałam pokazać mu inne życie.

Pimpuś mimo, że nigdy nie mieszkał w domu odnalazł się w nim perfekcyjnie.

Upaja się miękkością kocyków zawijając w nie całe swoje ciałko i z wdzięcznością patrzy w oczy tymczasowej opiekunce jakby nie dowierzał, że to dzieje się naprawdę.

Maleńki przebywa w okolicach Radomia.
Tel.ws.adopcji: 606 854 980

Post Author: PsyDoAdopcji

W sprawie adopcji, proszę dzwonić pod numer telefonu podany w treści ogłoszenia. Portal PsyDoAdopcji.com nie pośredniczy w adopcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Adoptuj psa