MERIDA szczeniak do adopcji Warszawa – ma 9 miesięcy

szczeniak do adopcji Warszawa MERIDA

Merida to przepiękna sunia w typie owczarka użytkowego. Jak na przedstawicielkę rasy przystało jest niesamowicie sprytna, mądra i chętna do nauki. Dobrze chodzi na smyczy, nie ciągnie, jednak wymaga szczególnej spacerowej uwagi i pracy, ponieważ szczeka na każdego napotkanego psa.

Merida mimo swojego wieku i wagi jest pewna siebie i potrafi zaatakować dużo większego od siebie psa. Nasza księżniczka nigdy nie mieszkała w domu, dlatego będzie wymagała nauki czystości i zostawania samemu. Wychowanie każdego szczeniaka na zrównoważonego psa to duże wyzwanie. Jednak kiedy mamy do czynienia ze szczeniakiem w typie owczarka użytkowego, mówimy tutaj o ogromnie trudnym zadaniu. Dlaczego? Psy te potrzebują ogromnej dawki ruchu, oraz zmęczenia umysłowego, inaczej mogą zmienić życie właściciela w koszmar.

Dlatego dla naszej Meridy szukamy osoby gotowej do pracy, potrafiącej wyznaczyć psu zasady i pracującej jedynie metodami pozytywnymi. Sunia przy odpowiednim wychowaniu będzie wspaniałą towarzyszką życia.

Prosimy o przemyślane telefony! Nie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Mając na względzie dobro psa, zastrzegamy sobie prawo do wyboru najlepszego domu. Zależy nam, aby Merida trafiła w ręce ludzi nastawionych na pracę z psem.

Pies pod opieką grupy Wilki
Kontakt w sprawie adopcji
Angela 573 172 213
Kamila 604 975 018
Magda 514 661 352
Kontakt z Biurem Przyjęć i Adopcji Zwierząt
573 172 220

W typie rasy: Mieszaniec
Wiek: 9 miesięcy
Płeć: samica
Waga: 11 kg
Nr: 0964/22
Status: do adopcji
Przyjęty: 2022-06-14
Znaleziony: ul. Głębocka, Warszawa
Boks: R8 (dom przy 566 R9)
Grupa: Wilki

https://napaluchu.waw.pl/pet/012201465/