Kojce dla psów – ekskluzywne, funkcjonalne i bezpieczne

Treść Płatna

Pies to zwierzę, które nie zawsze może znajdować się w domu. Czasem dla jego własnego bezpieczeństwa trzeba mu zapewnić pomieszczenie użytkowe na zewnątrz. Oczywiście nie oznacza to, że jego właściciel może w tej kwestii pozwolić sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której można zobaczyć i zakupić kojce dla psów dostosowane do potrzeb człowieka i jego psa.

Więcej psów, więcej przestrzeni

W ofercie naszego sklepu można znaleźć kojce przeznaczone zarówno dla jednego, jak i dla kilku psów. Największą popularnością cieszą się oczywiście kojce dla psów pojedyncze. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby jeden pies miał w nich wystarczająco dużo przestrzeni. Wewnątrz kojca znajduje się izolowana termicznie buda, w której zwierzę może przesiadywać nocą, albo w chłodniejsze dni. Oferujemy również kojce dla psów podwójne, a także szeregowe. Te ostatnie sprawdzą się zwłaszcza w przypadku psich hodowli, w których każde zwierzę będzie miało zapewnione odpowiednie warunki bytowania.

Kojce szeregowe idealne rozwiązanie dla schronisk – fot. Box4Dog.pl

Kojce do zadań specjalnych

Nasz asortyment obejmuje również kojce dla psów o dość wyspecjalizowanych funkcjach. Dużą popularnością cieszą się między innymi kojce z drewutnią, czyli dodatkową przestrzenią do przechowywania (składowania) drewna. Polecamy również kojce dla psa z przestrzenią gospodarczą. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą posiadać swój np. ogrodowy magazyn lub dodatkową przestrzeń na wybrane narzędzia. W naszym asortymencie mamy też kojce dla psów z porodówką, które posiadają infrastrukturę niezbędną do odbierania porodów u suk. Naszym klientom oferujemy też kojce ze specjalnym wybiegiem dla zwierząt. Jest to idealne rozwiązanie dla zwierząt, które lubią przestrzeń i szybkie bieganie – a do tego zapewniają bezpieczeństwo.

Wytrzymała konstrukcja

Atutem polskiego producenta kojców D-BOX jest wytrzymała konstrukcja. Składa się ona z mocno połączonych ze sobą drewnianych ścianek, a także z dodatkowej, wielkopowierzchniowej kratownicy. Dzięki temu psy mają dostęp do światła słonecznego i świeżego powietrza. Każdy z kojców wyposażony został w dużą i przestronną budę, która wyróżnia się właściwościami termoizolacyjnymi. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby zarówno pies jak i jego właściciel, mogli cieszyć się z dostępu do dużej ilości przestrzeni użytkowej i gospodarczej. Podsumowując, nasze kojce dla psów wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją, niezawodnością, a także dużą, dostępną przestrzenią. Co więcej, zdecydowana większość z nich oferuje dodatkową przestrzeń użytkową (i ewentualnie magazynową) dla właściciela psa.