EDISON do Adopcji. Jest super do dzieci i do dorosłych. Dogaduje się z suczkami. Jego właściciel zmarł i sprzedali go razem z domem. Nowy właściciel go nie zechciał

pies do adopcji Warszawa EDISON

Edison trafił do pod naszą opiekę zaraz po tym jak Jego właściciel trafił do hospicjum. Dom został sprzedany, a pies razem z nim. Niestety nowy właścicielowi zależało tylko na działce. Edison często biegał po okolicy narażony na potrącenie przez pędzące auta. W końcu został zgłoszony do schroniska, a właściciel oddał Go bez chwili wahania 🙁

Mimo ogromnych zmian psiak na szczęście nie stracił nadziei, że jeszcze będzie kochany. Wygląda przez kraty za każdym razem, gdy na horyzoncie pojawia się człowiek.
Czeka…
Edison to puchaty miś, który uwielbia przytulanie i świetnie dogaduje się z suczkami. Nie przejawia cienia agresji, a w wolontariuszy wpatruje się jak w obrazek. Kocha spacery, super odnajduje się w kontakcie z dziećmi.

Psiak znajduje się w schronisku w okolicach Radomia woj mazowieckie ale możliwy jest transport. Edison ma około 5-6 lat.

Prosimy o adopcję Edisona

Kontakt w sprawie adopcji: 690 077 428