DRAGON niewidomy pies do adopcji

DRAGON niewidomy pies do Adopcji Warszawa

PECH NIE OPUSZCZA DRAGONA

Dragon to cudowny, wyjątkowy pies. Podopieczny Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Dragon bardzo potrzebuje pomocy. Chcemy jak najszybciej znaleźć mu Dom, ponieważ od prawie 6 lat mieszka w małym, zewnętrznym kojcu za który dodatkowo płacimy.
Kontakt w sprawie adopcji: tel:601 85 85 80
Przeczytajcie jego historię i… adoptujcie!


W marcu 2017r, na wsi pod Pionkami, prezes Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Elżbieta Fliszkiewicz zobaczyła psa. Szedł środkiem jezdni, przystawał, wąchał, wyglądał na zdezorientowanego. Kiedy go zawołała podszedł i się przytulił. Otworzyła więc drzwi do auta i o dziwo wsiadł bez oporu. Mieszkańcy nie wiedzieli czyj to pies a że była niedziela, więc zabrała Go do lecznicy, która miała podpisaną umowę z gminą. Lekarz stwierdził, że ma ok 3 lat i jest niewidomy. Dragon został w lecznicy natomiast my gorączkowo rozpoczeliśmy poszukiwania jakiejś alternatywy. Niestety nie udało się. Chcąc uniknąć schroniska które mu groziło postanowiliśmy dać mu szansę i załatwiliśmy hotelik Biały Kruk w Szydłowcu. Tam właściciel, specjalista od zachowań psów pracował z nim 3 miesiące. Dragon się wyciszył, uspokoił, potrafił się skupić. Jednak względy finansowe zmusiły nas do zmiany hotelu na tańsze miejsce. Niestety stać nas było tylko na zewnętrzny kojec. Obecnie minęło już 5,5 roku gdzie Dragon odsiaduje za kratami wyrok za niewinność. W tym czasie został wykastrowany. Odbyła się również konsultacja w gabinecie dr Garncarza. Diagnoza wbiła nam nóż w plecy. Dragon na zawsze pozostanie niewidomy a Jego ślepota to wynik wielomiesięcznych zaniedbań ze strony człowieka. Mimo to jest ogromnym przytulakiem, garnie się do ludzi, uwielbia spacery, głaskanie i przytulanie. W stosunku do innych czworonogów jest obojętny. Potrzebuje stabilizacji i zrozumienia a przede wszystkim kochającego człowieka.
Idzie kolejna, czwarta już zima.Czas żeby Dragon znalazł swoje miejsce na ziemi i swojego człowieka, który będzie Jego oczami i pokaże mu wszystkie barwy miłości i troski. Proszę udostępniajcie post może Wasza wiadomość trafi do osoby, która marzy o Dragonie od dawna.
Tel.ws.adopcji: 601 85 85 80.